Біля Вергунів потерпає від холоду зграя лебедів

Біля Вергунів потерпає від холоду зграя лебедів

Про ситуацію, яка склалась з лебедями біля с. Вергуни Черкаського району, прозвітував заступник начальника ДЕі в Черкаській області Олександр Позняков.

“Нашими спеціалістами встановлено, що зграя нараховує 13 особин і перебуває у відкритому полі (сільськогосподарські угіддя) неподалік с. Вергуни, на одній з вкритих кригою ділянок. Зграя постійно мігрує і, можливо, завтра може перелетіти в інше місце!

Хочу всіх заспокоїти з приводу даної ситуації: птахи можуть перелітати і не підпускають до себе, тримаючи безпечну відстань. Лапи у лебедів не мерзнуть на льоду,  і вони триматимуться купки.

 

Домовились із сільським головою Вергунів, що завтра він з місцевими аграріями трохи підкормлять птахів зерном та кукурудзою. Якщо виникне необхідність, будемо рятувати, хоча тут знову-таки проблема – у неволі ці дикі птахи погано їдять”, – написав Олександр позняков на своїй сторінці у ФБ.

Водночас він попросив не турбувати птахів, бо наближення людей до зграї може їх сполохати, і запевнив, що ДЕі в Черкаській області контролюватиме ситуацію.

Прочитайте ще:

Залиште коментар