Бінусову стріляли в спину зі сторони кладовища. Інші подробиці поліція не розголошує.

Бінусову стріляли в спину зі сторони кладовища. Інші подробиці поліція не розголошує.

Стали відомі нові обставини вбивства очільника черкаської обласної організації “УКРОПа” та депутата міськради Михайла Бінусова.

Про це інформують центральні телеканали телебачення.

Як з’ясувалось, злочинці  пролізли на територію гаражного кооперативу зі сторони кладовища. Коли Бінусов поставив свою автівку у гараж та виходив за ворота, йому почали цілити у спину. На огорожі і досі залишились сліди від десятків куль. Після того зловмисники чкурнули геть. Ані точної кількості, ані будь-яких інших прикмет слідчі не розголошують.

Охоронець гаражного кооперативу із журналістами спілкуватися відмовився, а от охоронець поліції розповів, що чув постріли, схожі на автоматні, але підозрілих осіб не бачив. Друзі загиблого впевнені, що вбивство сталося через його професійну діяльність. Вони не розуміють, чому особисті охоронці Михайла не змогли його захистити.

“Сказали, що його зустріли два-три кілери. Стріляли з автомату, з пістолета. Мабуть, було два автомати. Також із ним була охорона”, – розповідає товариш загиблого.

Нагадаємо, Михайла Бінусова розстріляли невідомі вночі 28 вересня в районі Луначарського в Черкасах.  Нещодавно його призначили виконувачем обов’язків директора міського департаменту житлово-комунального господарства. Його колеги називають вбивство показовим, щоб залякати решту депутатів та активістів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар