Бондаренко може звільнити начальника полігону за львівське сміття

Бондаренко може звільнити начальника полігону за львівське сміття

Шістнадцять великовагових автомобілів зі львівським сміттям було вивантажено на черкаському міському полігоні твердих побутових відходів. Про це під час сьогоднішнього засідання виконкому Черкаської міської ради повідомив міський голова Анатолій Бондаренко, передає кореспондент «Проголовне».

Під час розгляду питання щодо фінансового плану комунального підприємства «Черкаська служба чистоти» міський голова спочатку поцікавився, чому доповідь робить не керівник підприємства. Тоді представник підприємства відповів, що керівник зараз перебуває на полігоні ТПВ. Тоді міський голова зажадав відповіді від представника – чи відомо йому, що на полігоні було вивантажено 16 фур сміття, привезеного зі Львова.

– Я знаю, що була організація, яка приїхала, уклала договір, закупила талони на захоронення сміття у необхідній кількості, для відходів 4 класу, які дозволено завозити на наш полігон. І їм дозволили вивантажитись, а чи було воно зі Львова, чи ще звідкісь, мені невідомо, – виправдовувався представник «ЧСЧ».

Анатолій Бондаренко підкреслив, що комунальник визнав сам факт вивантаження «чужого»  сміття і висловив сподівання, що в цьому питанні розберуться правоохоронці. Але водночас він натякнув на те, що нинішній начальник полігону ТПВ може бути звільнений за те, що допустив таке порушення.

Прочитайте ще:

Залиште коментар