Бондаренко подав апеляцію на рішення суду  щодо забудови Митниці

Бондаренко подав апеляцію на рішення суду  щодо забудови Митниці

Резонансне рішення депутатів Черкаської міської ради щодо призупинення забудови Митниці (скасування містобудівних умов для забудовника – ТОВ «Будгарант») було призупинене рішенням господарського суду. Зараз судді, адвокати, інші учасники процесу вивчають питання, чи мала міська рада повноваження скасовувати власні рішення в той час, коли забудовник вже веде роботи і вкладає кошти. Проте міський голова Анатолій Бондаренко вже чітко окреслив свою позицію тим, що подав апеляцію на це рішення господарського суду до Київського адміністративного суду. Про це він повідомив на сьогоднішньому засіданні виконкому Черкаської міської ради, передає кореспондент “Проголовне”.

Дискусія на засіданні виконкому виникла через те, що секретар міської ради Олександр Радуцький запропонував, щоб виконком також ухвалив рішення про зупинення забудови прибережної зони і тим самим підтримав рішення Черкаської міської ради. Міський голова здивувався такій пропозиції, адже немає сенсу в тому, щоб скасовувати те, що вже скасовано сесією міськради. Крім того, зараз триває судовий розгляд питання. Учасники процесу вивчають, як було озвучено, європейську практику подібних спірних ситуацій, щоб знайти правильне рішення. Підприємство-забудовник, наприклад, вважає, що міська рада втручається в його господарську діяльність, що й дало йому право звертатись до суду з позовом.

Як зауважив заступник міського голови Геннадій Шевченко, цим рішенням (про призупинення містобудівних умов) виконком може перевищити свої повноваження, тим самим воно буде завідомо незаконним і стане підставою для нових позовів.

У підсумку виконком вирішив відкласти розгляд цього питання до закінчення судового розгляду.

Залиште коментар