Бондаренко запевнив, що ситуація із вивезенням сміття у Черкасах покращиться

Бондаренко запевнив, що ситуація із вивезенням сміття у Черкасах покращиться

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не задоволений ситацією, яка склалася у місті із вивезенням сміття. Про це він заявив у ефірі програми “Експозиція“.
Очільник Черкас звернув увагу, що його попередниками не велася належна політика з розвитку комунального підприємства “Черкаська служба чистоти”.
Нині місто обслуговує підприємство “Umwelt” із центральним офісом у Києві. Тому сміттєвози прибувають зі столиці, а відтак сміття вивозиться невчасно.
“Очільники “Черкаської служби чистоти” повинні виставити на тендер цю послугу, а не продовжувати щороку підписувати контракт з цією компанією. Натомість київська компанія шантажує “службу чистоти”, а страждають від цього лише жителі міста Черкаси”, – наголосив міський  голова.
Крім цього Анатолій Бондаренко зазначив, що керівництво КП “Черкаська служба чистоти” повинно нести відповідальність за ситуацію, яка склалася.
“Якщо за тиждень не буде наведений лад, то дехто з керівництва цієї організації має понести відповідальність і буде звільнений”, – заявив він.
Посилання на трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=7rWpIjqDE_

 

Залиште коментар