Борги по зарплаті на Черкащині зменшились на 12 млн гривень

Борги по зарплаті на Черкащині зменшились на 12 млн гривень

Проблемні питання з виплати заробітної плати працівникам підприємств обговорювали нещодавно учасники тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Упродовж серпня цього року заборгованість із виплати заробітної плати в області зменшено на 12 млн грн і за попередніми статистичними даними на 1 вересня вона становила 75,6 млн грн, повідомляють у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Повністю погасив заборгованість у розмірі 1,8 млн грн ПАТ «Старобабанівський гранітний кар’єр». Але є підприємства, які збільшили борги із заробітної плати. Найбільшими боржниками залишаються міста Черкаси (57,2 млн грн), Сміла (9,5 млн грн) та Черкаський (2,7 млн грн) і Маньківський (1,7 млн грн) райони.

– Уваги потребує ситуація, що склалась з державним закладом «Спеціалізована медико-санітарна частина №14», – наголосив заступник голови комісії, директор департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало, – адже на останню дату борг з виплати заробітної плати становить більше 3 млн грн. Ситуацію погіршує ще й те, що цей державний заклад Міністерством охорони здоров’я України не включений до мережі фінансування закладів охорони здоров’я міста на 2017 рік.

Крім того, у вересні виникла заборгованость із виплати заробітної плати на підприємствах Лисянського та Чигиринського районів, тому на наступному засіданні тимчасової комісії запропоновано заслухати саме ці райони.

Прочитайте ще:

Залиште коментар