Бухгалтерку Золотоніської школи засудили за махінації з зарплатою вчителів

Бухгалтерку Золотоніської школи засудили за махінації з зарплатою вчителів

Золотоніським міськрайонним судом засуджено жительку м. Золотоноша за внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей. Про це повідомляє Золотоніська місцева прокуратура.

В судовому засіданні встановлено, що жителька м. Золотоноша, працюючи головним бухгалтером однієї із шкіл у період часу з 01.06.2013 по 01.10.2013, перебуваючи в службовому кабінеті в приміщенні школи, підробила, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів – відомостей зарахувань на карткові рахунки працівників школи зарплату за червень-вересень 2013 року, достовірно знаючи, що суми заробітної плати відносно завищено.

Вона ж і привласнила, шляхом особистого зняття надмірно отриманої заробітної плати на загальну суму 62 154 грн. 02 коп., та розтратила, шляхом зарахування на картковий рахунок іншим працівникам бюджетні кошти на загальну суму 90 897 грн. 62 коп.

Внаслідок умисних, протиправних дій вона завдала збитків державним інтересам на загальну суму 153 051 грн. 64 коп.

Суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив жінку до покарання у виді 5 років 1 місяця позбавлення волі та штраф у розмірі 250 неоподаткованих мінімумів та на підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком 3 роки.

Залиште коментар