Буквар українською мовою для дошкільнят

Буквар українською мовою для дошкільнят

Класичні українські букварі мають такі завдання: дати уявлення про склади, речення, абзаци, допомогти у вивченні літер, віршів напам’ять. Буквар Василя Федієнко перетворив навчання на гру, нецікаві вправи на захопливі, а все навчання — на подорож казковою країною знань. Батьки, радимо придивитися до «Читайлика»!

Топ-автори нашого часу

Василь Федієнко — кандидат педагогічних наук, директор видавництва «Школа», який дуже любить дітей, автор серій численних прописів, робочих зошитів, навчальних посібників тощо. Кожного року Василь Віталійович створює нові формати навчальної дитячої літератури, яка збагачує доробок видавництва та урізноманітнює дитинство малят. Він розуміється на новітніх методиках викладання і впроваджує їх у підготовку дошколяриків та школярів.

Федієнко буквар для дошкільнят було розроблено на радість кожному учаснику навчального процесу. Для батьків, вихователів, вчителів, нянь створено посторінкові методичні рекомендації, поради щодо того, як контролювати виконання вправ, на що звернути увагу, як допомогти малечі засвоїти матеріал. Діти засвоюють знання за допомогою ігр, вправ, скоромовок, віршів та багатьох інших цікавинок.

Привілеї видання Василя Федієнко

Буквар для дошкільнят Читайлик великий формат має такі переваги:

  • Кольорові ілюстрації. Малюнки становлять необхідну невіддільну частину дитячої навчальної літератури. По-перше, інформація через візуальний канал сприймання надходить у мозок швидше, ніж через інші канали, та зберігається краще. По-друге, доки діти не вміють читати, зрозуміти, про що йдеться, їм допомагають малюнки.
  • Книга Читайлик — справжній трансформер. Одночасно видання є робочим зошитом (на сторінках треба писати), методичною розробкою з рекомендаціями батькам, букварем, книжкою дитячих віршів, загадок. Таке поєднання не плутає, а корисне для розвитку багатьох навичок, які знадобляться у навчанні: логіки, пам’яті, кмітливості, розсудливості, зв’язного мовлення.
  • Буквар українською мовою для дошкільнят має зручний формат. Навчатися вдома, брати із собою на прогулянку чи в гості, класти в сумку чи рюкзак — підручник не обтяжує, займає не більше місця, ніж тека із зошитами. А комплекс матеріалів дозволить не купувати для кожної дисципліни окремий посібник.

Використовувати згідно з інструкцією

Буквар для дошкільнят спрямований як на індивідуальні заняття з дитиною, так і для навчання в межах дитячого колективу. Маємо декілька порад:

  1. Знайдіть зручний час; краще не займатися ввечері, коли когнітивні здібності слабшають, а нова інформація не запам’ятовується.
  2. На вправи виділяйте приблизно п’ять-сім хвилин, поступово збільшуйте навантаження до п’ятнадцяти хвилин на день.
  3. Якщо побачите, що заняття втомлюють дитину, залишайте невиконані вправи на потім.

Більш детальну інструкцію автор помістив на перші сторінки книжки.

Кожній дитині знайдеться книга

Видавництво Школа друкує такі формати навчальної літератури:

  1. Навчальні посібники серії «Мамина школа», «Подарунок маленькому генію», «Крок до школи», «Малятко». Збірники допоможуть підготувати дитину до розумових, фізичних, психологічних навантажень у навчальних закладах. Посібники поділяються за темами, допомагають опанувати предмет на базовому рівні. Ви можете купити окремі частини аби опрацювати навчальну дисципліну, яка викликає труднощі у дошколярика.
  2. Енциклопедії та букварі: «Скоро до школи», «Книга для читання», «Домашня логопедія», «Моя планета Земля», «Easy English» тощо. Формат книжок передбачає поглиблення знань з різних предметів, дозволяє більш детально вивчити окремі теми, опрацювати їх за допомогою цікавих вправ.
  3. Робочі зошити, прописи українською мовою серії «Лісова школа», «Тренажер 5+» для найменших. Окремої уваги заслуговує «Дивосвіт» — зошити, що містять повний курс підготовки до школи за чинною навчальною програмою. Серію поділено за темами, наприклад, мовлення дитини, суспільство, довкілля, підготовка руки до письма, розвиток пам’яті, уяви, логіки, уваги тощо.
  4. Книжечки на картоні. Радимо батькам замовити такий формат дитячих книг. Вони містять спеціальні рухливі елементи, загадки, прислів’я і тому подобаються дітям різного віку. «Пори року», «Веселі цифри», «Їду, плаваю, лечу», «Маленькі помагайки», «Тваринки-половинки» — це лише невелика частина того, що підготувало видавництво вашим малятам 1+.

Усе просто: знайшов, замовив, придбав

Ціни на продукцію, формат, мову, умови доставки та оплати, більше інформації про видання можна дізнатись на офіційному сайті Видавничого дому «Школа». Також ви зможете залишити коментарі, переглянути відгуки інших покупців, що вже придбали товар, ознайомитись з анонсами, тим, що готується до випуску, оформити замовлення, почитати статті книжкових блогерів.

Література для навчання та розвитку вже чекає на вас на офіційному сайті Видавничого дому «Школа». Ваші діти гідні найкращих книжок. Виберіть якісне!

Залиште коментар