Бюджет затверджено виконкомом. Слово за міською радою

Бюджет затверджено виконкомом. Слово за міською радою

На сьогоднішньому засіданні виконкому нарешті було затверджено бюджет міста на 2018 рік. Завтра подання від виконкому має затвердити сесія міської ради. Тоді фінансові процеси в місті нарешті будуть розблоковані: бюджетникам можна буде виплатити зарплати, профінансувати соціальні виплати пільговикам, проводити решту фінансових операцій.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

Засідання почалося з того, що міський голова Анатолій Бондаренко привітав Олександра Радуцького з днем народження і вручив йому букет. Але далі атмосфера була робочою.

За словами секретаря міської ради Олександра Радуцького, над проектом бюджету члени виконкому працювали з суботи. Це, мабуть, і стало вирішальним: сьогодні виконком зібрався практично в повному складі і працював дуже інтенсивно: було розглянуто порядки денні за кілька попередніх засідань, що не відбулися.

Першим питанням, звісно, було прийняття бюджету міста. Його ухвалили з тими поправками, які нібито були напрацьовані з суботи. Зокрема, серед змін до проекту бюджету, які озвучив Олександр Радуцький, найглобальнішим було зменшення видатків департаменту житлово-комунального комплексу на утримання зелених зон і на поточне утримання доріг. Вивільнені кошти було запропоновано спрямувати на департамент охорони здоров’я (близько 1,2 млн грн), на департамент соцполітики (на фінансування громадських робіт) та на департамент освіти (на харчування дітей: з розрахунку 262 грн в місяць на кожного вихованця дитсадка і 300 грн – на кожного школяра). Також було запропоновано півтора мільйона гривень дати на проект «Країна Баскетболія» та 372 тис гривень – на стипендії кращим учням міста.

За підрахунками пана Радуцького, після усіх цих витрат у вільному залишку ще має бути близько 18 млн гривень.

«Я радий, що сьогодні виконком нарешті затвердив бюджет. Я вірив, що здоровий глузд переможе», – прокоментував сьогоднішнє засідання виконкому міський голова Анатолій Бондаренко.

Попри це, міський голова не став прогнозувати події на завтрашньому засіданні сесії міськради. Тепер слово з депутатами міськради: бюджет має бути ухвалений ними.

Поки ж місто житиме за принципом 1/12 від торішнього бюджету. Необхідні для цього рішення також були сьогодні ухвалені виконкомом.

Залиште коментар