Бюджетна комісія розглянула перехідну частину бюджету

Бюджетна комісія розглянула перехідну частину бюджету

Сьогодні у міськраді відбулося розширене засідання бюджетної комісії за участю депутатів та розпорядників коштів з розгляду ПСЕР. Протягом двох годин члени комісії розглядали перехідні об’єкти цієї частини бюджету, тобто ті, робота над якими розпочалася торік, передає кореспондент «ПроГоловне».

 

До розгляду по черзі було запропоновано заклади освіти, охорони здоров’я, потім – об’єкти ЖКК та архітектури.

 

«Зараз затверджуватимемо тільки ті об’єкти, які виконані на 90 і більше відсотків. По закладах освіти – де до виконання залишилось 30 і менше відсотків. Їх в будь-якому випадку треба завершувати», – оголосив на початку засідання голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

 

Винятком стали лише деякі об’єкти, на кшталт першої музичної школи. Цей заклад – у числі «проблемних». За словами «батьківщинівця» Романа Дісканта, на завершення його ремонту і двох мільйонів може не вистачити, а з недобросовісним підрядником планується взагалі розірвати договір. Проте абсолютно необхідно, як мінімум, зробити покриття над розібраною будівлею. Тож він  потрапив в число «щасливчиків». Те саме стосувалося полігону для ТПВ та деяких інших об’єктів.

 

По об’єктах департаменту ЖКК принцип був ще суворіший. Переважна більшість об’єктів тут мала дуже низький відсоток виконання – не більше 10. Тобто, по об’єкту хіба що зроблена проектно-кошторисна документація, роботи навіть не розпочаті. Тому такі об’єкти вирішено було вважати не перехідними, а по суті новими і розглядатимуть їхню долю пізніше.

 

Наступне засідання бюджетної комісії заплановано на середу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар