Чарівних черкаських освітянок міська влада привітала зі святом

Чарівних черкаських освітянок міська влада привітала зі святом

Напередодні міжнародного дня жіноцтва освітянок Черкас привітали від імені влади міста заступник міського голови Ігор Волошин та депутат міськради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін, передає кореспондент «ПроГоловне».

Чоловіки не могли втратити нагоди привітати своїх колег у цей день, адже в Україні святкування Восьмого березня відбувається востаннє. Та це не стане на заваді справжнім чоловікам пам’ятати про жіноче свято і використати цей привід, аби ще раз подарувати їм квіти, сказати кілька теплих слів та подякувати за те добро, що несе в цей світ Жінка.

«З вас, чарівні жінки, усе починається. Тим більше з жінок-педагогів, з тих, хто виховує молоде покоління і закладає фундамент нашого життя в майбутньому. Саме ви будуєте фундамент України як європейської держави», – так привітав вчителів загальноосвітньої школи № 34 Юрій Тренкін.

Цього дня він разом з Ігорем Волошиним завітав до кількох навчальних закладів на своєму окрузі. У дитсадку № 91 вони принагідно урочисто перерізали стрічку, відкриваючи нове приміщення ще однієї групи. Тут не просто зробили косметичний ремонт, а й оновили меблі, іграшки, поміняли сантехніку, повністю осучаснили життєвий простір для дітлахів.

На цьому не зупиняються, продовжують більш серйозний ремонт – у дитсадку є свій басейн, щоправда, він потребує капітального оновлення. Зараз роботи йдуть повним ходом.

«Ще ніколи влада міста не робила для нас так багато. Нам навіть не віриться. Ми дуже вдячні вам за таку увагу, за те, що ми тепер живемо, а не виживаємо», – подякувала чиновникам завідувач дитсадку Алла Бугайова.

Педагоги шкодували, що Ігор Волошин віднедавна полишив посаду  головного освітянина міста та висловлювали сподівання, що й на посаді заступника міського голови він не забуватиме своїх колег.

«Щиро дякую за підтримку. Сподіваюсь, що свято у вас вдасться, незважаючи на негоду і труднощі. Щиро зичу вам, щоб ви відчували себе жіночними, чарівними, щасливими не лише раз на рік, а щодня, вдома, на роботі, у відпустках, у подорожах. Здоров’я вам і добра!» – вітав Ігор Волошин своїх недавніх колег.

Не забули чиновники і про працівниць бібліотеки № 5, що також розташована на Митниці. Завітали й до них, розпитали про проблеми і сподівання, оцінили їхню непросту  в умовах сьогодення роботу. Увага і турбота з боку міської влади – це водночас і дуже просто, і дуже багато для людей цієї шляхетної галузі – освіти.

Залиште коментар