Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат відбувся в Черкасах (Фото)

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат відбувся в Черкасах (Фото)

Чемпіонат Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат  відбувся у шаховому клубі «Дебют» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради.
На весняних канікулах найкращі шахісти області змагалися за комплекти нагород серед вікових категорій до 8, 10, 12, 14, 16 та 18 років. Загалом у чемпіонаті взяли участь близько 100 спортсменів із Черкас, Сміли, Кам’янки, Золотоноші, Умані та Білозір’я.
У залежності від кількості учасників турніри вікових категорій проходили або за швейцарською, або за круговою системами. Контроль часу для всіх був один – 40 хвилин на партію кожному шахісту.
На чемпіонаті було розіграно 36 нагород, 13 з них здобули вихованці «Дебюту» Багатопрофільного молодіжного центру, 7 нагород отримала команда «Золотого пішака» (м. Черкаси), по 6 – команди із Кам’янки та Сміли, 2 – Білозіp’я, 1– Золотоноші та 1– ЦДЮТ (м. Черкаси).
Вітаємо талановитих шахістів Центру: Антонову Олександpу, Пустовіта Максима, Магльованого Нікіту, Каpасевича Андpія, Остpенського Назаpа, Дику Віктоpію, Сеpгієнко Катеpину, Твеpдохліб Анастасію, Школьного Аpтема та тренерів – Гpигор’єва Олексія і Бодрова Тимофія!

 

Залиште коментар