Чемпіонат України з триатлону відбувся вЧеркасах

28-29 липня у Черкасах відбулись змагання чемпіонату України з триатлону (юнаки, кадети), чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст (юнаки, кадети).

Близько 300 спортсменів із десяти областей України виборювали звання кращих із кращих.

У перший день змагань змагались кадети і кадетки (0.3км плавання/8км велогонка/2км біг), юнаки і дівчата (0.5км плавання/12км велогонка/3км біг), біг і плавання (акватлон) – 1км біг/200м плавання.

За результатами змагань призові місця вибороли  триатлоністки Черкащини:

• 1 місце – Вероніка Пащина (загальний результат 30:04,0);
  • 2 місце – Ксенія Корнієнко (загалиний результат 30:25,0);
  • 3 місце – Дар’я Бережна (загальний результат 30:39,0).

У другий день змагань  відбулись змагання  чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст. Змагались спортсмени   у командній гонці,  долаючи почергово дистанції: 300 метрів плавання/8 кілометрів велогонки/2 кілометри біг. Також, на цій  дистанції змагались спортсмени-аматори.

За результатами змагань чемпіонату з триатлону в естафетах-мікст команда Черкаської області 3 (кадети)  у складі: Вероніка Пащина, Максим Трикоз, Ксенія Корнієнко та Денис Рижий, із загальним результатом 1:56:05 здобула перше місце змагань. Команда Черкаської області 4 (кадети) у складі: Дар’я Бережна, Кирилл Грищенко, Катерина Мережко та Артем Ульянов, із загальним результатом  1:58:45, виборола друге місце.

Також змагалися юні спортсмени дитячої триатлонної ліги (2005-2009 рр. н).

Призові місця вибороли:

• 2 місце – Аміна Марченко (дівчата, 2009 р. н. і молодші);
  • 1 місце – Єгор Корнієнко (хлопці, 2009 р.н. і молодші);
  • 1 місце – Анастасія Снесар (дівчата, 2007 р. н.);
  • 3 місце – Іванна Дибченко (дівчата, 2007 р. н.);
  • 3 місце –  Володимир Шерстов  (хлопці, 2005 р. н.).

Серед спортсменів-аматорів переможцям змагань стали: Василь Винницький, Марта Покотило, Наталія Василевська, Юрій Піднебесний та Олексій Пащина.

триатлон

Про це ЧЕмпіон дізнався від прес-служби управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА