Через 5 років черкаські діти отримуватимуть якісно новий рівень знань – В. Данилевський

Через 5 років черкаські діти отримуватимуть якісно новий рівень знань – В. Данилевський

Серед пріоритетів освітньої галузі у новому навчальному році – виконання ключових завдань реформи початкової школи у рамках реалізації Концепції нової української школи та модернізація системи загальноосвітніх навчальних закладів. Про це на щорічній серпневій конференції заявив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Валерій Вікторович ознайомив присутніх зі станом виконання обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини».

 

– Сподіваємося, що той рівень викладання та ті умови надання освітніх послуг, що закладені в завданнях реалізації процесу реформування галузі знайдуть своє втілення у рамках нових шкіл. Через 5-7 років ви будете свідками того, як наші діти отримуватимуть якісно новий рівень знань, – наголосив Валерій Данилевський.
Принагідно очільник освітянської громади Черкащини анонсував відкриття на базі обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників центру STEM-освіти, де вчителі області зможуть пройти відповідне навчання за новітнім обладнанням. Про це повідомили в управлінні освіти й науки Черкаської ОДА.
Протягом секційної частини конференції учасники обговорили низку важливих питань, зокрема: децентралізація в освіті, підсумки роботи першого року; креативний підхід до управління закладами освіти; фандрайзинг у соціальних проектах національно-патріотичного спрямування; вплив децентралізаційних процесів на ефективну організацію системи менеджменту освіти у новостворених об’єднаних територіальних громадах; взаємодія органів місцевого самоврядування щодо розвитку закладів освіти тощо.

Прочитайте ще:

Залиште коментар