Через горіння торфовищ у Черкаському районі оголошено надзвичайну ситуацію

Через горіння торфовищ у Черкаському районі оголошено надзвичайну ситуацію

Рятувальники Ірдиня Черкаського району відзначили професійне свято боротьбою з вогнем на території торфяного сховища посеред місцевого лісу. У неділю, 17 вересня було терміново зібрано районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та здійснено робочий виїзд до смт. Ірдинь за участю заступника голови Черкаської райдержадміністрації Петра Коренюка, начальника відділу цивільного захисту населення, оборони і мобілізаційної режимно-секретної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Ігоря Троценка, керівництва Черкаського міськрайонного відділу ДСНС, очільників селища й Білозірської об’єднаної територіальної громади, керівництва державного підприємства “Черкаситорф”. Про це повідомляє Черакаська РДА.

На даний час гостро стоїть проблема подачі води до місця горіння, а також увімкнення електроенергії для відновлення роботи насосів та наповнення карточних каналів.
Крім того, вирішується питання про забезпечення харчування бригади вогнеборців, залучаються додаткові технічні засоби.

У понеділок, 18 вересня комісією з ТЕБ та НС було оголошено надзвичайну ситуацію. Тож Черкаська райдержадміністрація наполегливо закликає мисливців, рибалок і туристів, що відпочивають на лісових чи прибережних територіях, до обережного поводження з вогнем.

Залиште коментар