Через грозу на Черкащині загорілися два будинки на одній вулиці

Через грозу на Черкащині загорілися два будинки на одній вулиці

4 вересня у селі Криві Коліна Тальнівського району на вулиці Шевченка впродовж години сталося дві пожежі. Якби не сусіди погорільців та не працівники охоронної фірми, яка охороняє об’єкти ТОВ «Урочище Журавське», то все закінчилося б трагічно. Про це інформують “Вісті Черкащини”.

“До нас прибігли люди і почали просити про допомогу, бо у їхніх сусідів загорілася хата, – розповідає керівник охоронців Сергій Шпоть. – Ми миттєво прийшли на допомогу. Хата димить. Горить. Питаємо: «Там хтось є?» «Там дід на ліжку, спасіть його!», – благає бабуся.

Олександр Літвін не роздумуючи миттєво кинувся у хату. Забіг в одну кімнату – нема нікого. В іншій знайшов на ліжку під ковдрою старого. Підняв його, а той вчепився руками так, що коли Саша виніс, то дідусь ще довго не хотів відпускати, так перелякався.

Охоронці організували людей для гасіння пожежі і повернулися на об’єкт.

” Сімдесятивосьмирічний Валентин Олександрович Кваша уже рік, як лежачий, – розповідає фельдшер Ольга Грядюжкіна, – щоб хлопці вчасно не винесли то був би загинув”.

У тому, що сталася пожежа вини хазяїв немає, переконана сільська голова Ольга Дяченко. Вона припускає, що після грози та граду сталися якісь неполадки із електромережею, які й призвели до того, що в одній хаті загорівся лічильник, а невдовзі у сусідів коротке електрозамикання призвело до трагічніших подій.

Після першої пожежі, рятувальники не встигли доїхати до Тального, як довелося повертатися у те ж село, на ту ж вулицю…

Вони приїхали та почали гасити пожежу, коли старенького уже винесли із хати і самотужки загасили джерело загорання. Та власне й поліції та ремінцям теж залишилося лише зафіксувати подію.

Валентина Квашу того ж дня забрали до районної лікарні. Оглянули і наступного дня виписали додому.

Залиште коментар