Через коронавірус муніципальні інспектори розігнали у Черкасах “стихійників”

Через коронавірус муніципальні інспектори розігнали у Черкасах “стихійників”

За дорученням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, Управління інспектування ЧМР здійснює всі необхідні заходи для попередження розповсюдження вірусу #covid19.

Учора інспектори провели рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею по всьому місту. Станом на 09:30 всі нелегальні точки торгівлі були ліквідовані. В подальшому інспекторами буде проводитись чергування в місцях нелегальної торгівлі для недопущення скупчення людей.

Крім того, проводяться постійні перевірки магазинів, закладів громадського харчування та інших суб’єктів підприємницької діяльності, які рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради та Кабінету Міністрів України підпадають під карантин. У разі виявлення порушень, інспектори Управління доводять до відповідальних осіб інформацію про неприпустимість їх роботи під час карантину. У разі їх відмови закрити заклад – викликають Національну поліцію для притягнення винних до відповідальності.

«Закликаємо громадян бути свідомими та проявляти належну обережність. Загроза є, коронавірус – це вже наша із вами сьогоднішня реальність. Те, наскільки швидко він буде розповсюджуватись, залежить від кожного із нас. Карантин – це наразі найкращий захист. Уникнення контакту із можливими носіями хвороби без поки що явних симптомів – це ключовий аспект протидії пандемії», – стверджує начальник управління інспектування ЧМР Станіслав Коломієць.

Залиште коментар