Через погоду на дорогах Черкащни утворюються затори

Через погоду на дорогах Черкащни утворюються затори

Станом на 6 годину ранку внаслідок ускладненя погодних умов, снігопадів та ожеледі на автодорогах області зупинилися і не могли продовжити рух 21 автомобіль. Про це повідомляє речник обласного управління ДСНС Костянтин Проценко.

Найбільш складна ситуація склалася на автодорогах в Уманському районі, де вночі коло села Доброводи через ускладнення дорожного руху зупинилися 18 вантажних автомобілів, а також коло села Гереженівка, де у затор потрапили 5 вантажних автомобілів, та біля міста Звенигородка, де не могли продовжити рух 6 вантажних автомобілів.

Ускладнення руху також зафіксоване у Корсунь-Шевченківському районі, де в районі села Кошмак, зупинився один вантажний автомобіль, у Городищенському районі, поряд із селом Орловець де у затор потрапили 2 вантажних автомобіля.
Проблеми на автодорогах зафіксовані також коло села Пляківка в Кам’янському районі, де зупинився 1 вантажний автомобіль.
Заходами, що вживаються аварійними та оперативними службами, на 10 годину ранку вдалось значно зменшити кількість автомобілів, що знаходилися у заторах. Зокрема, ліквідовано затори у Городищенському, Корсунь-Шевченківському, Кам’янському районах, а також у місті Сміла, та коло села Доброводи в Уманському районі.
Тривають роботи на автодорозі коло села Гереженівка в Уманському районі де із затору, технікою облавтодору та районних експлуатаційних дільниць вже звільнено 15 автомобілів, залишається 5-ть.
Для регулювання дорожнього руху та очищення доріг залучено техніку і працівників Національної поліції та Служби автомобільних доріг. Проїзд іншим учасникам дорожнього руху автошляхами області забезпечено.
Для надання допомоги автомобілістам, в усіх районах області підготовлені пункти обігріву.
Станом на 12-ту годину, затор коло села Гереженівка ліквідовано.

Залиште коментар