Через постанову Кабміну Черкаси втрачають 14,5 млн гривень

Через постанову Кабміну Черкаси втрачають 14,5 млн гривень

Кабмін заборонив розміщувати кошти місцевих бюджетів в банках. Таку новину поширила на своїй сторінці у “Фейсбук” директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган.

Як вона написала у мережі, у проекті бюджету на 2019 рік планувалися надходження від депозитів у розмірі 14,5 млн.грн.

“У країні скінчилась децентралізація! Кабмін перевищив повноваження та порушив Бюджетний кодекс! Ну що, панове, йдемо в суд проти Кабміну!?!”, – емоційно прокоментувала Джуган.

Як повідомляє РБК-Україна, Кабінет міністрів України до кінця 2019 року заборонив місцевим бюджетам розміщувати на депозитах тимчасово вільні кошти загального фонду.

У пояснювальній записці наголошується, що цю постанову підготували для врегулювання бюджетних процесів, які відбуваються в органах місцевого самоврядування. Також в уряді зазначили, що кошти, які зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів, працюють неефективно, накопичуються і не приймають участь у бюджетному процесі.

У зв’язку з цим Кабінет міністрів до кінця 2019 року заборонив розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду місцевих бюджетів на депозитних рахунках у банках.

Залиште коментар