Через скаргу до Антимонопольного комітету заблокувався аукціон на очищення Черкас

Через скаргу до Антимонопольного комітету заблокувався аукціон на очищення Черкас

Адміністративна колегія АМКУ прийняла до розгляду скаргу підприємства “Свій лад” щодо порушення департаментом економіки і розвитку ЧМР проведення процедури закупівлі. Про це повідомляється у рішенні колегії від 20 січня.

Як інформують антимонопольники, “Свій лад” повідомляє про порушення та просить встановити невідповідність пропозицій “Черкаси-Інтерстрой”, ЧЕЛУАШ та “Агропром-1992″ умовам тендерної документації. “Свій лад” просить зобов’язати вищезгаданий департамент скасувати протокол розгляду тендерних пропозицій.

Розгляд справи відбудеться в Києві 6 лютого. Відповідно проведення торгів заблоковано як мінімум до завершення розгляду.

Як писали раніше, 13 січня департамент економіки та розвитку ЧМР за заявкою КП ЧЕЛУАШ оголосив тендер на зимове утримання доріг міста. Згідно умов договору, підрядник має протягом двох місяців (лютого-березня) забезпечувати очищення автошляхів Черкас від снігу та обробляти їх протиожеледними сумішами. Орієнтовна вартість закупівлі оцінюється в 3,72 млн грн. Аукціон має стартувати 31 січня. У міськраді своє рішенні пояснили бажанням “перестрахуватися”.

Зазначимо, що ТОВ “Свій лад” пов’язують з відомим в місті підприємцем Андрієм Бортником.

Джерело: infomist.ck.ua

Залиште коментар