Черкаська міськрада подала апеляцію на рішення Черкаського окружного адмінсуду (ВІДЕО)

Черкаська міськрада подала апеляцію на рішення Черкаського окружного адмінсуду (ВІДЕО)

Про те, які наслідки матиме для Черкас рішення Черкаського окружного адмінсуду, яке заблокувало бюджетний процес у Черкасах, та про те, які дії робить міська влада для ліквідації таких наслідків, повідомив міський голова Анатолій Бондаренко. Він виступив перед депутатами та громадою під час засідання сесії міськради 27 вересня.

За його словами, подібні дії суддів ганьблять судову систему. І роблять так, що український народ зневіряється в судовій системі, як і в нинішній корумпованій владі.

– Попереднє рішення про бюджет було підписано керівником фінансового департаменту Наталією Джуган і завізовано нею на кожній сторінці. Якщо сесія у Каневі була не легітимною, то чому ж суддя відмінив лише вибіркові рішення, а не відмінив повністю сесію? Він не відмінив рішення по земельних ділянках. Він відмінив рішення, щоб зробити сьогодні колапс по виплаті заробітної плати, стипендій, виплаті допомоги учасникам АТО, компенсації в тарифах тролейбусному парку. Суддя, напевно, не зрозумів, що він прийняв. І подання, напевно, має бути у дисциплінарну кваліфікаційну комісію на дії такого судді. Якщо депутати відмінять своє рішення, це нічого не дасть. Фінансувати нічого не можна, поки не буде скасовано рішення адміністративного суду. Я думаю, можливо, суддя одумається, і скасує його сам. Ми також вже подали апеляцію у Київський апеляційний суд, – розповів Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар