Черкаська науковиця взяла участь у міжнародному семінарі в Єгипті

Черкаська науковиця взяла участь у міжнародному семінарі в Єгипті

Доцент кафедри філософських і політичних наук факультету гуманітарних технологій Черкаського державного технологічного університету Оксана Кожем’якіна, активна учасниця щорічних наукових подій Української школи архетипіки, долучилася до заходів ХІ Міжнародного теоретико-методологічного семінару та VIII конкурсу молодих науковців «Архетипіка і публічне управління: традиція, її суб’єкти та джерела у постмодерному суспільстві», що проходили в Єгипті з 24 до 31 січня 2020 року. Про це пише “Вичерпно“. 

Організатори події ставили за мету, насамперед, об’єднати на засадах методології соціальної архетипіки міждисциплінарні зусилля представників соціально-гуманітарного знання навколо вирішення теоретичних і практичних проблем публічного управління, зокрема бачення тих майбутніх можливостей, які минуле створило для нашого теперішнього, а отже осмислення традиції, її суб’єктів та джерел у постмодерному суспільстві.

Окрім активної участі в наукових заходах, Оксана Кожем’якіна виступила модераторкою засідання Міжнародного теоретико-методологічного семінару «Архетипіка і державне управління», що проходив в Новій Александрійській бібліотеці під патронатом Посла України в Єгипті.

У межах насиченої розмаїтої програми, учасники події побували на екскурсії Каїром, познайомилися з історією Стародавнього Єгипту в археологічному музеї Каїру, відвідали єгипетські піраміди в Гізі та зустрілися з дипломатичним корпусом Посольства України в Арабській Республіці Єгипет на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Єгипті Євгеном Микитенком.

– Особливе зацікавлення під час зустрічі з дипломатичним корпусом викликало обговорення основних напрямків торговельно-економічного співробітництва та політичних відносин між Україною та Єгиптом, а також ознайомлення з практиками культурно-гуманітарного співробітництва, зокрема, україно-єгипетською співпрацею у сфері освіти та науки, — зазначила науковця ЧДТУ Оксана Кожем’якіна.

Залиште коментар