Черкаська область на 11 місці в рейтингу екологічної безпеки

Черкаська область на 11 місці в рейтингу екологічної безпеки

Журнал “Фокус” опублікував екологічний рейтинг регіонів України. Згідно з ним, Черкаська область – на 11 місці, пише “18000“.

Під час підготовки рейтингу видання оперувало офіційною статистикою, а також комунікувало з місцевими екоактивістами.

“Говорячи про основні проблеми регіону, екологи перераховують стандартний набір. Атмосферу забруднюють викиди промислових підприємств і автотранспорт, а також водні об’єкти – недостатньо очищені стічні води комунальних господарств і промислових підприємств, що потрапляють у Дніпро. У 2019 місцева екоінспекція через суд обмежила роботу двох комунальних очисних споруд, які скидали неочищені стоки в річку. Також навколишньому середовищу дістається через усе більше накопичення твердих побутових відходів. Додають клопоту агрохімікати, що зберігаються на території області, а також підтоплення населених пунктів і сільськогосподарських угідь”, – так на сторінках журналу описують ситуацію на Черкащині.

Перше місце в рейтингу посіла Чернівецька область. За нею – Рівненька, Закарпатська, Луганська і Чернігівська. Натомість пасуть задніх Сумська, Дніпропетровська і Донецька області.

Залиште коментар