Черкаське духовенство Православної церкви України оприлюднило звернення до місцевих священиків Московського патріархату

Черкаське духовенство Православної церкви України оприлюднило звернення до місцевих священиків Московського патріархату

Ризик виникнення релігійного конфлікту в Україні через непримиренну позицію Московського патріархату до відновленої помісної православної української церкви та пов’язані з тим можливі провокації, на жаль, не обходять стороною і нашу рідну Черкащину. Про це повідомляє dzvin.news.

Саме тому днями духовенство Черкаської єпархії Православної церкви України прийняло та оприлюднило відкрите звернення до духовенства місцевої єпархії МП, яке ми цитуємо тут:

Звернення духовенства Черкаської єпархії

Православної Церкви України

до духовенства Черкаської єпархії Української Православної

Церкви Московського Патріархату

ухвалене на єпархіальних зборах

21.12.2018 року.

Духовенство Черкаської єпархії Православної Церкви України закликає духовенство Черкаської єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату вийти з підпорядкування Російської Православної Церкви та приєднатися до Православної Церкви України з метою об’єднання всієї Черкащини в Єдиній Соборній Православній Церкві України та припинення розбрату і релігійної ворожнечі. Ми не підтримуємо ніяких силових дій по захопленню храмів Української Православної Церкви Московського Патріархату на території Черкащини та України в цілому, та силовому їх переводу у склад Православної Церкви України.

Нагадаємо, що черкаського митрополита МП Софронія, не зважаючи на його попередню обіцянку прийняти участь у Об’єднавчому соборі помісної православної церкви України, так таки там і не побачили. Начебто через стан здоров’я.

Залиште коментар