Черкаські «батьківщинівці» привітали з Днем Святого Миколая категорійних дітей

Черкаські «батьківщинівці» привітали з Днем Святого Миколая категорійних дітей

Щорічно 19 грудня православні християни святкують День Святого Миколая. Він здавна вважається покровителем дітей. Саме тому у це свято особливу увагу приділяють дітлахам, їх вітають та дарують подарунки.

Для черкаських «батьківщинівців» стало вже доброю традицією в цей день дарувати свято дітям з категорійних сімей. Уже дев’ятий рік поспіль з ініціативи депутата Черкаської міської ради Романа Дісканта та підтримки його однопартійців з ВО «Батьківщина» у піцерії «Престо» організовують свято «Святий Миколай для кожної дитини». Поїсти смачної піци та подивитися цікаву розважальну програму у цьому році прийшли 50 дітлахів з категорійних сімей.

«День Святого Миколая – особливе свято для мене. У цей день хочеться, щоб у всіх дітей на душі було світло та радісно. Саме тому мені дуже приємно організувати свято для тих, хто цього потребує найбільше», – зазначає депутат Черкаської міської ради Роман Діскант.

«У цей день хочеться поділитися теплом, увагою, віднайти час і провести його з тими дітьми, яким цього не вистачає. Тому я з радістю долучився до організації свята «Святий Миколай для кожної дитини»», – говорить «батьківщинівець» Олексій Мельник.

«Хочу привітати усіх з великим християнським святом – Днем Святого Миколая! Нехай Микола-Чудотворець чує ваші молитви та наповнить життя великими й маленькими чудесами!», – додає Юрій Тренкін.

На святі дітлахів розважали казкові ельфи. Вони демонстрували малечі різні експерименти із сухим льодом та бульбашками. Діти щиро раділи та запевняли, що починають вірити у дива.

А потім Святий Миколай вручив малечі солодкі подарунки, придбані за сприяння «батьківщинівців» та спонсорів – ТОВ «Ласка», БФ “Делікат” та компанії «Кока-Кола».

Подарувати дітям свято на День Святого Миколая «батьківщинівці» планують і в наступному році.

Залиште коментар