Черкаські депутати надали пільги підприємцям на час карантину

Черкаські депутати надали пільги підприємцям на час карантину

Депутати черкаської міської ради під час сесії підтримали пропозицію колег від «Батьківщини» щодо зменшення ставки єдиного податку для підприємців 1-ї та 2-ї груп, які не мають можливості працювати в умовах карантину.

Таку пропозицію голови фракції «Батьківщина» Романа Дісканта розглянули напередодні, під час засідання бюджетної комісії, яка відбулася 9 квітня.
Сьогодні ж ця пропозиція була підтримана більшістю депутатів.

Таким чином, тимчасово, на період карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби, для суб’єктів господарювання, робота яких заборонена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, встановлено наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць (за місяці, в яких діяв карантин):

1. Для першої групи платників єдиного податку (для видів господарської діяльності, робота яких заборонена) – 0 відсотків розміру прожиткового мінімуму.
2. Для другої групи – 0 відсотків мінімальної заробітної плати.

На період 2 календарних місяців, наступних за місяцем, в якому будуть зняті обмеження роботи суб’єктів господарювання, встановлено наступні ставки єдиного податку з розрахунку на календарний місяць:
1. Для першої групи – 5 відсотків розміру прожиткового мінімуму.
2. Для другої групи – 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

Підприємці мають до 01.07.2020 року подати заяву з обґрунтуванням простою із зазначенням місця та виду здійснення господарської діяльності до управління у м.Черкасах ГУ ДПС в Черкаській області. У випадку продовження карантину на більший термін, заява подається протягом 30 календарних днів після його завершення.

Залиште коментар