Черкаські дітлахи провели Різдво з копами

Черкаські дітлахи провели Різдво з копами

Приміряти обладунки спецпризначенців, поговорити у гучномовець, посигналити та посидіти за кермом патрульної автівки – усе це можна було зробити в рамках акції «Різдво з копами», яка проходила 7 січня на площі Дружби народів у Черкасах. Окрім іншого, копи пригощали усіх, хто долучився до акції, смаколиками. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції в Черкаській області.

”Сьогоднішню акцію ми створили для дітей та їх батьків, для того, щоб привітати черкащан з Різдвом”, – каже інспектор зі зв`язків з громадськістю, Ігор Панюк.

У дітей була можливість познайомитися ближче з поліцейськими, а дорослі змогли перевірити на собі, як воно, бути водієм напідпитку і випробувати на собі спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles».

”Цей пристрій імітує вплив алкоголю на організм та поведінку людини. Окуляри допомагають усвідомити всі ризики керування в нетверезому стані й дають зрозуміти небезпечний вплив стану сп’яніння на водіїв. Прості вправи – пройти прямою лінією, пройти звивистою. Однак виконати їх виявилось нелегко”,- підсумовує інспектор прес-служби, Зоя Вовк.

Посмішки, сміх, жарти й веселі розмови точились навколо поліцейських весь час.

Залиште коментар