Черкаські пожежники-курсанти долучилися до всеукраїнського флешмобу

Черкаські пожежники-курсанти долучилися до всеукраїнського флешмобу

20 вересня в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України його курсанти прийняли участь у щорічному всеукраїнському флешмобі із підтягування. Він пройшов відповідно до Регламенту проведення Міжнародного дня студентського спорту – свята, започаткованого Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативи Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

На заході були присутні в. о. начальника інституту Олександр Тищенко, начальник Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Антоніна Саприкіна, знаний український футболіст, тренер, заслужений майстер спорту, володар кубка УЄФА Вадим Євтушенко та інші. Про це повідомляє прес-служба інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Метою флешмобу є популяризація та подальший розвиток студентського спорту в Україні, підвищення загальної рухової активності студентської молоді.

Міжнародний день студентського спорту покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах незалежно від підпорядкування та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя.

«Активний спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою й оптимізму, здоров’я та довголіття!» – сказав в. о. начальника інституту Олександр Тищенко.

Залиште коментар