Черкаські рятувальники допомагають гасити масштабну пожежу на складах в Ічні

Черкаські рятувальники допомагають гасити масштабну пожежу на складах в Ічні

Управління ДСНС України у Черкаській області, долучилося до роботи зведеного загону ДСНС України, який розгорнуто для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на військовому арсеналі у Чернігівській області.

Відповідно до розпорядження Голови Служби, черкаським рятувальникам доручено виконання завдань щодо додаткового матеріально-технічного забезпечення потреб зведеного загону.

Ттранспорт Управління ДСНС зі спеціальним вантажем здійснив свій рейс з Черкас до селища Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області, де розгорнуто базовий табір ДСНС. Про це повідомляє повідомив речник Управління Костянтин Проценко.

До складу зведеного загону входять 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок, загальною чисельністю 105 чоловік на озброєнні яких є 39 одиниць спеціальної техніки.
Крім цього, у стані підвищеної готовності знаходиться черкаський зведений загін. Усі рятувальники забезпечені бойовим одягом, спорядженням, засобами індивідуального захисту та медичними препаратами.

Залиште коментар