Черкаські рятувальники підготувались до захисту гідроспоруд під час льодоходу

Черкаські рятувальники підготувались до захисту гідроспоруд під час льодоходу

18 лютого з особовим складом групи піротехнічних робіт та водолазного відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління області проведено практичні заняття щодо робіт з підриву крижаного поля для запобігання ймовірності підйому рівня води та скупчення криги. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Метою тренування стало відпрацювання порядку виконання вибухових робіт для захисту інженерних споруд в акваторії річки Дніпро під час пропуску льодоходу.

Тренування розпочались із проведення розрахунку товщі льоду та визначення необхідної кількості вибухівки. Після просвердлювання лунок на прорахованих раніше відстанях, рятувальники опустили в них заряди та зімітували вибух.

«Руйнування льодового покрову і крижаних заторів вибуховим способом на річках в місцях розташування автомобільних мостів під час льодоходу є найбільш радикальним і раціональним способом їхнього захисту від можливих пошкоджень та руйнувань. Разом з тим цей спосіб захисту є особливо небезпечним і вимагає суворого дотримання встановлених технічних вимог та заходів безпеки, – наголосив заступник начальника Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Горобець. – Основна мета навчань – підготовка піротехнічної групи ДСНС області до дій під час льодоходу», – додав Олександр Іванович.

Залиште коментар