Черкаські роботодавці сплатили майже 600 тис. гривень за порушення трудового законодавства

Черкаські роботодавці сплатили майже 600 тис. гривень за порушення трудового законодавства

В листопаді цього року інспекторами праці Управління проведено 115 заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю та працевлаштування осіб з інвалідністю. Про це повідомляє портал «Діловий Регіон».

У ході 54 інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання виявлені порушення законодавства з питань праці. Керівникам 48 підприємств, установ, організацій області внесено приписи на усунення порушень. За невиконання законних вимог інспекторів праці керівників 5 суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафів на загальну суму 4420 грн.

На розгляд місцевих судів передано 35 протоколів для прийняття рішення щодо притягнення керівників суб’єктів підприємницької діяльності до адміністративної відповідальності.

На розгляд керівників суб’єктів господарювання внесено 5 подань про притягнення до дисциплінарної відповідальності відповідальних осіб, які ігнорують виконання своїх посадових обов’язків.

Впродовж листопада, відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю України (КЗпП України), складено 52 постанови про накладення штрафів на загальну суму 4 035 732 грн. Роботодавцями впродовж місяця сплачено штрафів на суму 580 470 грн.

Залиште коментар