Черкаські роботодавці заплатять штрафи за затримку з виплати зарплат

Черкаські роботодавці заплатять штрафи за затримку з виплати зарплат

На Черкащині декілька роботодавців були оштрафовані за затримку з виплатою заробітної плати. Про це повідомляє прес-служба Управління Держпраці у Черкаській області.

Упродовж березня 2019 року державні інспектори праці Управління Держпраці у Черкаській області неодноразово здійснювали інспекційні відвідування (перевірки) суб’єктів господарювання, які мають заборгованість із заробітної плати. До керівників підприємств, установ та організацій вжито заходи адміністративного впливу, а до суб’єктів господарювання застосовано фінансові санкції.

Протягом березня інспекторами праці Управління проведено 7 інспекційних відвідувань підприємств, що мають заборгованість із виплати заробітної плати, а саме: Дочірнє підприємство «Зета» ПрАТ «Черкаський приладобудівний завод», АТ «Черкаський приладобудівний завод», ДП «Корсунь-Шевченківський гранкар’єр «Сівач», ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», ПАТ «Христинівський молокозавод», КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради», ДЗ «Спеціалізована медично-санітарна частина №14».

За результатами інспекційних відвідувань керівникам підприємств внесено приписи на усунення виявлених порушень, передано до суду протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За переданими до суду матеріалами інспекційних відвідувань судами винесено рішення про накладення штрафів.

За порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплату їх не в повному обсязі СТОВ «Агроко», ТОВ «ФРЕД-КАПІТАЛ», ТОВ «Соботка ЛТД», ФОП Лукомська Л.В., ФОП Довженко О.М. та ФОП Ярмоленко І.О. винесено постанови на загальну суму 75 114 грн.

Залиште коментар