Черкаські спортсмени встановили нові рекорди України

VI Чемпіонат України з багатоповторного жиму пройшов на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Організатори змагань – факультет фізичного виховання УДПУ та Федерація багатоповторного жиму України. В кожній категорії штанги була цікава боротьба за першість, адже демонструвати свою силову витривалість з’їхалися 70 кращих спортсменів з різних куточків нашої держави. Про це йдеться на сайті «Нова Доба».

Представники УДПУ були неперевершеними. У номінації штанги 75 кг студент факультету фізичного виховання Майстер спорту України Сергій Сюренко став кращим серед юніорів з результатом 42 повторення. У номінації штанги 125 кг студент факультету фізичного виховання Майстер спорту України Владислав Мошенський не тільки посів І місце, а й встановив новий Рекорд України серед юніорів, вижавши штангу 18 повторень. Завершив номінацію штанги 125 кг серед чоловіків викладач кафедри спортивних дисциплін, Майстер спорту Міжнародного класу Сергій Ільченко з результатом 28 повторень, посівши І місце.

Команда Черкаської області зайняла І загальнокомандне місце, за що була нагороджена кубком