Черкаські спортсмени здобули 5 медалей чемпіонату України з триатлону (акватлону)

Зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону) відбувся днями в Києві. Це – змагання із подолання дистанцій із бігу та плавання. Близько 400 спортсменів зі всієї України змагалися за нагороди. Черкаські триатлоністи вдало розпочали змагальний рік та здобули низку медалей.

Богдан Одвігов став чемпіоном України серед кадетів. Він переміг на дистанціях 300 метрів плавання та 2 км бігу. Його результат 11 хв. 08,6 сек. Він займається триатлоном вже не один рік, перемогу на чемпіонаті України виборов вперше. Тренують Богдана Олександр Рожков та Олена Серветник.
Анастасія Снесар виборола «срібну» нагороду чемпіонату на дистанціях 300 метрів плавання та 2 км біг. Вона показала результат 12 хв. 00,1 сек.

Денис Снесар долав 1 кілометр плавання та 5 кілометрів бігу. Його результат 28 хв. 41,1 сек. і третє місце чемпіонату.

Тренер Дениса та Анастасії – Лариса Снесар. Уже багато років вони активно тренуються та розвиваються в триатлоні.

Дар’я Бережна виборола «бронзу» змагань на дистанціях 500 метрів плавання та 2,5 км бігу. Її результат – 16 хв. 57,7 сек. Тренери Дар’ї – Костянтин та Світлана Федорови.

У командному заліку на дистанціях 300 метрів плавання та 2 км біг «срібло» вибороли команда кадетів у складі Богдана Одвігова, Богдана Довгополова, Анастасії Снесар.

«Це був перший, так сказати – попередній, старт цього року. Він дав змогу нам оцінити рівень готовності спортсменів, де відстаємо, що потрібно підтягнути. За результатами ми бачимо, що черкащани досить вдало розпочали рік, проте є над чим працювати. Усі, хто здобув перемогу, – перспективні спортсмени в триатлоні. Та практично всі вони трохи «просідають» на дистанціях з плавання. При цьому Денис і Настя Снесар, наприклад, дуже сильні в бігові. А Денис Рижий, який на цих змаганнях не ввійшов до переможців, сильний саме у велогонці як частині змагань з триалону, проте в акватлоні цю дистанцію не долають. Упевнена, що всі спортсмени ще підтягнуться, прийдуть у кращу форму, і будуть готові до основного сезону, що стартує в квітні», – розповідає представник Федерації триатлону України в Черкаській області Марія Великоцька.

Про це інформують у відділенні НОК України у Черкаській області.