Черкаські СУБи отримають компенсацію боргів за електроенергію

Черкаські СУБи отримають компенсацію боргів за електроенергію

Черкаський виконком затвердив порядок погашення боргів за електроенергію Службам утримання будинків, які виникли внаслідок стрімкого підвищення вартості світла.

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

З червня минулого року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України позбавило органи місцевого самоврядування повноважень щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як наслідок – Придніпровська та Соснівська Служби утримання будинків опинились у заручниках такої ситуації, працюючи собі у збиток.

Аби уникнути комунального колапсу в Черкасах, з міського бюджету на компенсацію відповідної різниці за електроенергію, яка утворилась з червня минулого року і донині, було виділено 3,5 млн. грн.

28 травня виконком своїм рішенням затвердив порядок, так би мовити, освоєння цих коштів. Зокрема, він передбачає процедуру опрацювання відповідних документів департаментами житлово-комунального комплексу та фінансової політики Черкаської міської ради. А також – внесення змін до фінансового плану.

Залиште коментар