Черкаські синоптики прогнозують похолодання і дощі

Черкаські синоптики прогнозують похолодання і дощі

Осінні негоди і холод уже на підході. Про це повідомив у фейсбук директор обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Синоптична ситуація наразі така: вже не один, а система циклонів із центрами над Румунією, Москвою та Архангельськом рухається із заходу у північно-східному напрямку. Але за впливом на Україну найцікавіший Румунський циклон. Завтра очікується його проходження через центральні та південні області нашої країни.
За прогнозом, у п’ятницю на Черкащині буде прохолодно та волого. Середній температурний фон знизиться до кліматичної норми на цей час +10. При цьому ніч ще досить тепла – не нижче +7+9º, а вдень при посиленому північно-західному вітрі температура не підніметься вище +12+14º.

І головне – найближчої ночі невеликі, а вдень 4 жовтня значні дощі, які відповідають критерію небезпечного метеорологічного явища І ступеня небезпечності і можуть створювати певні незручності.

Значні коливання атмосферного тиску, похолодання та підвищена вологість повітря можуть негативно позначитися на самопочутті багатьох людей, тому будьте уважні один до одного.

Дощі та вітри значно послабляться у суботу-неділю. Температура вночі 3-8º, вдень 7-12º тепла. Прохолодна повітряна маса керуватиме у нашому регіоні до середини наступного тижня.

У цілому, незважаючи на значні коливання температури, стійкого переходу середнього температурного фону через +8º в бік зниження не очікується.

Залиште коментар