Черкаські волонтери плетуть білі сітки для військових на Сході (відео)

Черкаські волонтери плетуть білі сітки для військових на Сході (відео)

Сітки білого кольору, теплі речі та домашню випічку зібрали працівники комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський», аби передати бійцям Операції об’єднаних сил. Як розповіла голова комітету Любов Здоровенко, вантаж волонтери відвезуть наприкінці наступного тижня.

Про це інформує “Суспільне“.

Працівники комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський» розбирають коробки з одягом. Їх сюди звозять містяни. Лідія Шереметьєва розповідяє, одяг працівники відсортовують, йде він на різні потреби.
«Є попадаються і кращі речі, є всякі. Але всерівно все йде у нас. Не пропадає нічого у нас. Все йде людям, діткам, у будинок престарілих».

З відсортованих речей волонтерки шитимуть ковдри та подушки для бійців.
Речі з білої тканини волонтерки відкладають окремо. Їх нарізають на смужки, які вплітають у сітки. Вже готові, маскувальні, на Схід України. Ольга Занора плете десяту сітку.
«То ми в’язали чорну, зелену, різнокольорову, а зараз нам дали завдання в’язать білу і де-не-де – чорну».

Людмила Миколаєнко привезла зв’язані власноруч шкарпетки для бійців операції об’єднаних сил.
«Мені воно як таблєтка, є чим зайняться, я раденька, що комусь іще й стане в нагоді, а не просто так».

Майже сто кексів секретар комітету Марія Олексійчук випече, аби передати бійцям на схід. Домашню здобу для військовослужбовців Марина випікає п’ятий рік поспіль.
«Домашню здобу всі бійці люблять, тому що всім хочеться чогось домашнього».

Голова комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський» Людмила Здоровенко говорить – зараз, напередодні зими, волонтерам потрібні лимони, мед та імбир, для вітамінної суміші.
Потреби бійців на Сході не меншає, а робочих рук у комітеті не вистачає, додає Любов Здоровенко.

Залиште коментар