Черкаські волонтери шиють маски для захисників

Черкаські волонтери шиють маски для захисників

Сьогодні черкаські волонтери передали на передову для бійців та військових медиків 300 масок. Засоби індивідуального захисту шиють комітети самоорганізації населення “Перемога” та “Дніпровський”. Роблять це з початку карантину, інформує “Суспільне“.

Черкащанка Тетяна Богомол наметує та ріже заготовки для масок. Жінка працює заступницею голови комітету самоорганізації населення “Перемога”. Каже: як тільки з’явилася необхідність у масках, вирішили допомагати:

– Маски потрібні, щоб люди контактували і цей вірус не передавався при розмові. Медики кажуть, що може передатися через слину, кашель. Треба їх вдягати. Та якщо на вулиці немає людей, то не треба, а от у громадському місці – потрібно. Нам привезли відрізки марлі. Ми їх виміряємо, ріжемо.

Марлю складають у 12 шарів для маски. Також відмірюють матеріал для поворозок.

За день шиють близько пів сотні масок. Допомагає у справі і волонтерка Анна Коваль. Каже, що до такої роботи звикають. ”

– Без звички – це складна робота, я скажу. Тому що марля – це такий матеріал дуже “рухливий”, навик потрібен, щоб акуратно пошити.

Виготовляють маски також працівники КСНу “Дніпровський”. Матеріали беруть із собою, а згодом приносять до комітету готові засоби індивідуального захисту, каже волонтерка Ніна Снєт.

Зі слів волонтера Павла Собка, маски передадуть поштою бійцям до Авдіївки, Волновахи та Новотроїцького.

– Сьогодні близько трьохсот штук відправимо у Волноваху та Авдіївку і військовим медикам-госпітальєрам. Також сьогодні із Києва поїде 100 літрів антисептика теж по цим позиціям. Уже відправляли і в Житомирську область, у Радомишль.

Зі слів Павла Собка, зараз КСНам бракує марлі та ниток для пошиття масок. Однак усі охочі можуть підсобити із допомогою.

Залиште коментар