Черкаській спортсменці купили костюм за 60 тисяч

Черкаській спортсменці купили костюм за 60 тисяч

Спеціальний костюм для тренувань і змагань вартістю понад 60 тисяч гривень придбали для потреб секції з кульової стрільби в Черкасах. Днями обладунки передали одній із вихованок. Про це повідомляє сайт Черкаської міськради.

Костюм чеського виробництва. Востаннє подібне спорядження їм купували понад десять років тому.
Як розповіла тренер із кульової стрільби Наталія Чепурна, костюм має деякі особливості. Насамперед, аби спортсмен, який під час тренувань може перебувати близько трьох годин в статичному положенні, відчував себе комфортно та безпечно.
– У нашому виді спорту екіпіровка й технічне забезпечення мають дуже велике значення, – говорить жінка. – Специфіка цього костюму в тому, що він виготовлений із матеріалу, що не втрачає свої властивості з часом. Упродовж перших трьох місяців відбувається втрата жорсткості костюму близько 20-30 відсотків, далі він тримає свою форму.
Стрілецький костюм презентували 15-річній вихованці. Нині вона майстер спорту України зі стрільби кульової. Тож тепер, сподіваються посадовці та тренери, з допомогою нової екіпіровки вона досягатиме ще вищих результатів.

Залиште коментар