Черкаському дебоширу, який побив виховательку, оголошено про підозру

Черкаському дебоширу, який побив виховательку, оголошено про підозру

Житель Монастирища відповідатиме за те, що побив виховательку дошкільного навчального закладу. В разі визнання його винним, чоловік може сісти до в’язниці на 5 років.

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.1 ст.296 КК України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю. Про це йдеться на сайті «Рідний край».

В ході досудового розслідування встановлено, що 35-річний житель м. Монастирище, 12 вересня 2018 року, близько 19 год. 00 хв., знаходячись на території ДНЗ «Золота рибка» в м. Монастирище, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, яка виразилась в зневажливому ставленні до громадського порядку, та існуючих в суспільстві загальновизнаних правил поведінки і моральності, в присутності працівників та вихованців дошкільного навчального закладу, безпричинно почав образливо висловлюватися до вихователя, після чого продовжуючи протизаконні дії, рукою схопив останню за шию, стиснувши її та взявши за волосся, з прикладенням сили, відштовхнув в сторону, внаслідок чого потерпіла впала на землю, отримавши легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

На даний час вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу України.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Залиште коментар