Черкаську станцію техобслуговування визнали однією з найкращих в Україні

Черкаську станцію техобслуговування визнали однією з найкращих в Україні

«Найкраща універсальна СТО в Черкаській області». Такий статус отримала СТО Автосервіс Lucky Motors у м.Черкаси. Вона стала однією з п’яти найкращих станцій технічного обслуговування у своїй номінації за результатом конкурсу «Автоексперт. Краща СТО 2018», який проводив популярний сайт з продажу та купівлі авто і техніки «Автобазар».

Згідно підрахунку результатів голосування, до фіналу конкурсу в 17-ти номінаціях вийшли 46 станцій техобслуговування. Дані СТО представлені в наступних містах України: Київ, Бровари, Житомир, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Хмельницький, Чернівці та Черкаси.

Всього в цьому році в конкурсі взяло участь 664 СТО з 39 міст України. У голосуванні на сайті sto.ab.ua взяли участь більше 36 тисяч користувачів!

СТО Автосервис Lucky Motors здійснює ремонт легкових і малотоннажних вантажних автомобілів. Вона розташована за адресою м.Черкаси, вул.Криваліївська (колишня Паризької Комуни), 111. Тут можна отримати такі послуги, як діагностика ходової, шиномонтаж та балансування, регулювання розвалу-сходження, заміна масла в двигуні, заміна ременя ГРМ та інші.

– Мені дуже приємно отримати нагороду у такому престижному конкурсі. Можу сказати, що ми дійсно робимо усе для того, щоб наші клієнти були задоволені. Ми працюємо у короткі терміни і за розумними цінами. Завдяки сучасному ремонтно-діагностичному устаткуванню, партнерським зв’язкам з постачальниками запчастин, розумній системі їх доставки і великим обсягом замовлень, нам дійсно вдається утримувати на ремонт та автосервіс ціни на досить низькому рівні. У цьому легко переконатися, якщо порівняти їх з цінами в інших автосервісах, – розповів керівник СТО Віталій Горбівненко.

Залиште коментар