Черкаських рятувальників привітали з новорічними святами

Черкаських рятувальників привітали з новорічними святами

Напередодні Новорічних свят в Управлінні Державної служби України з НС у Черкаській області відбулись урочисті заходи. Святкова нарада розпочалася із вітання від керівництва ДСНС, яке особовому складу зачитав Начальник Управління Віктор Гвоздь.

Традиційно згадуючи рік, що минув, присутні переглянули спеціальний відеофільм, в якому були зібрані найбільш яскраві події із історії професійної діяльності рятувальників Черкащини у 2019 році.

За високі показники в службовій діяльності та професіоналізм, у відповідності до наказів, група співробітників отримала чергові спеціальні звання.

Справжнім сюрпризом для співробітників Управління став візит новорічних казкових героїв. Неочікувані, але такі бажані Дід Мороз та Снігуронька привітали присутніх та побажали великій родині рятувальників, щоб зимові свята були світлими, радісними та щедрими.

На завершення заходу, начальник Управління подякував усім співробітникам за злагоджену роботу у році, що минає, та побажав здоров’я, успіхів, творчої наснаги, здійснення мрій та реалізації всіх задумів.

Залиште коментар