Черкаський футболіст зіграв проти національної збірної Португалії

19-річний черкащанин Віталій Миколенко став одним із героїв матчу проти національної збірної Португалії. Про це пише «Черкаський спорт».

Розпочинати відбірний турнір підопічним Андрія Шевченка випало проти топ-збірної світового футболу, чинного чемпіона Європи.

У першому таймі українська збірна впоралася із завданням стримати атаки господарів. Синьо-жовті вправно захищалися, не втрачали позицій та концентрації, чітко страхували партнерів. Утім, лідер португальців Кріштіану Роналду все ж двічі знаходив можливості для небезпечних ударів, але в цих моментах впевнено грав Пятов. І хоча перевага господарів у володінні м’ячем була відчутною, гості теж намагалися комбінувати, виходячи з оборони через пас. Виникали й передумови для контратак, але розвинути їх не вдавалося. Одного разу воротам Руя Патрісіу загрожував Коноплянка, але удар в Євгена не вийшов, а коли потужно здалеку пробивав Маліновський, постріл прийняв на себе Пепе.

Після перерви португальці почали наполегливіше притискати суперників до воріт, й українська лінія захисту стала сідати все глибше. На 57-й хвилині Андре Сілва пробивав із лінії штрафного під стійку, і лише чудовий стрибок Пятова не дозволив відбутися голу. Загрозливими виглядали й численні стандарти у виконанні господарів.

Українці, хоч і нечасто, намагалися будувати свої атаки. І на 85-й хвилині Жуніор Мораес навіть був близький до того, аби відкрити рахунок, але на добиванні після удару Коноплянки у ворота не влучив. Завершальні хвилини пройшли в атаках португальців, але голів так і не сталося, у підсумку – 0:0

Наступний матч відбірного турніру Євро-2020 збірна України проведе в понеділок, 25 березня на виїзді проти Люксембургу.