Черкаський хлопець одразу після школи пішов працювати в IT-компанію

Черкаський хлопець одразу після школи пішов працювати в IT-компанію

Черкасець Святослав Сафронов почав програмувати з 11 років. Знайомі порадили батькові онлайн-ресурс, хлопець спробував, захопився і відтоді з комп’ютером на “ти”, пише in.ck.ua.

Він вчив нові мови програмування, зацікавився “Python’ом”. Зрештою зрозумів, що серед різноманіття напрямків програмування, його більше цікавить логіка сайту, аніж його зовнішній вигляд.

Почав активно спілкуватися з айтішниками, коли проходив офлайн курси у Черкасах. І вже у 16 років займався створенням реального робочого проекту. Працював у парі із програмістом, старшим від нього на 10 років, але ніякого дискомфорту у спілкуванні не було. Тоді хлопець і зрозумів, що відразу після школи хоче йти працювати.

– Коли ми знайомимось із кандидатом, який хоче долучитись до команди, в першу чергу дивимось на людину та її потенціал. Зважаємо на те, як вона будує комунікації з іншими, адже від цього залежить успіх проекту, – розповідає Олена Позивайло HR Team Lead ІТ-компанії, в якій працює хлопець.

Свят не шкодує через те, що не живе повноцінним студентським життям. Хлопець переконаний у тому, що отримувати знання краще відразу на практиці, адже сфера ІТ розвивається дуже стрімко. Розповідає, що на отриманні вищої освіти наполіг тато, тому зараз Свят навчається на заочному відділенні у черкаському університеті. Бачить у цьому для себе користь, адже прагне отримати більше математичних знань, зокрема про алгоритми.

 

1 коментар до цієї статті

  1. Ні хочаб заочно але все одно поступай і вчись “Без бумажки ти букашка, а з дипломом ти людина”

    Відповіcти

Залиште коментар