Черкаський ресторатор сплатить штраф за невиплачені «понаднормові» кухарям

Черкаський ресторатор сплатить штраф за невиплачені «понаднормові» кухарям

Управління Держпраці в Черкаській області оштрафувало власника одного з ресторанів міста. Так, інспектор управління при проведенні інспектування встановив, що підприємець порушив норми законодавства про працю в частині недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Він не оплачував наднормові години трьом кухарям, чим порушив вимоги ст. 106 Кодексу законів про працю України. Про це йдеться на сайті dzvin.news.

На підставі акту інспекційного відвідування посадовою особою Управління винесено постанову, якою на підприємця за недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці накладено штраф у розмірі 111 690 грн відповідно до вимог абзацу 4 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України.

Підприємець оскаржив постанову у судовому порядку.

Заслухавши пояснення представників сторін, розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв’язок доказів у їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги не підлягають задоволенню, у зв’язку з чим Черкаським окружним адміністративним судом 07.11.2018 ухвалено рішення, яким у задоволенні позову відмовлено повністю.

Судом встановлено, що Управлінням Держпраці у Черкаській області належними доказами доведено недотримання фізичною особою-підприємцем мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Постанову про накладення штрафу визнано правомірною.

Залиште коментар