Черкаський тракторист змагатиметься за звання кращого в Україні

Черкаський тракторист змагатиметься за звання кращого в Україні

На базі Лисянського професійного аграрного ліцею нещодавно відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніcт сільськогосподарського виробництва». У конкурсі взяли участь 11 учнів закладів профтехнічної освіти Черкаської області, які отримують первинну професійну підготовку з професії та посіли перше місце на І етапі конкурсу. Про це пишуть «Вісті Черкащини».

Перше місце здобув Михайло Гантух, учень ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей», на другому – Сергій Шаповал, учень ДНЗ «Іркліївський професійний аграрний ліцей», а на третьому – Ян Літовченко, учень ДНЗ «Канівське вище професійне училище». Переможці нагороджені дипломами, решта учасників − подяками Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області.

Михайло Гантух захищатиме честь Черкаської області на заключному ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніcт сільськогосподарського виробництва», який відбудеться на базі ДНЗ «Катюжанське ВПУ», села Катюжанка, Київської області.

Залиште коментар