Черкасам не дали коштів на ремонт об’їзної дороги, – Бондаренко

Черкасам не дали коштів на ремонт об’їзної дороги, – Бондаренко

Вулиця Героїв Холодного Яру (попередня назва – Першотравнева) у Черкасах цьогоріч відремонтована не буде. Об’їзну дорогу не зможуть привести до належного стану через те, що обласна влада не виділила на це коштів. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко в ефірі телеканалу «Антена».

За словами мера, буде зроблена лише аварійна ділянка, де є підземна річка.

– Що стосується вул.Першотравневої, то ті обіцянки, які нам давала обласна влада, вона не виконала. На жаль, перед тим, як прийти на посаду, голова ОДА Олександр Іванович Вельбівець обіцяв, що буде ділити бюджет чесно, що всі громади, в тому числі, і місто Черкаси, отримають відповідну кількість коштів, які вони до бюджету дорожнього фонду і зібрали. А зібрали черкащани 70 млн грн., які і в попередньому році не дали нам, і в цьому році не дали також. Потрібно констатувати факт: очевидно, з адміністрації президента кажуть, що не потрібно давати на місто, тому що воно і так розвивається, а потрібно вирішувати виключно свої партійні питання, – зауважив Анатолій Бондаренко.

На жаль, поки вул. Героїв Холодного Яру (Першотравнева) не буде відремонтована повністю, існує велика вірогідність того, що великоваговий транспорт буде їхати через місто, розбиваючи міські дороги.

Залиште коментар