«Черкасам знову доведеться самостійно вирішувати питання із забезпечення хворих безкоштовним інсуліном», – Анатолій Бондаренко

«Черкасам знову доведеться самостійно вирішувати питання із забезпечення хворих безкоштовним інсуліном», – Анатолій Бондаренко

У Черкасах знову виник дефіцит коштів на забезпечення хворих на цукровий діабет безкоштовним інсуліном. Як розповів директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, при потребі 4 млн. грн на квартал, на ці потреби з обласного бюджету надійшло лише 2 млн. 173 тисячі. Усього ж на рік потрібно 14 млн. 608 тис. грн на ці потреби.

«Кошти на цей квартал ми вже фактично вичерпали, тож повідомили про це аптекам. Також ми звернулися в область щодо необхідності додаткової субвенції. Крім того, я підготував службову записку на ім’я міського голови Анатолія Бондаренка, повідомивши про існуючу проблему. У разі необхідності будемо готувати, як і в минулому році, проект «Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2020 рік», – розповів головний медик міста.

«Імовірно, що Черкасам знову доведеться самостійно вирішувати питання із забезпечення хворих безкоштовним інсуліном і відшукувати кошти у місцевому бюджеті. Але ми не маємо покинути хворих на цукровий діабет напризволяще. Адже найцінніше – це життя та здоров’я людей!», – говорить Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар