Черкасами курсує безкоштовна маршрутка (фото, відео)

Черкасами курсує безкоштовна маршрутка (фото, відео)

У Черкасах запустили безкоштовну соціальну марштрутку. Із такою ініціативою виступив депутат міськради Юрій Тренкін і надав транспорт. Однопартійці “батьківщинівці” ініціативу підтримали і виділили кошти на пальне. Автобус курсує маршрутом Митниця-Центр і в зворотній бік з 10 до 16 години.

– Як відомо, у Черкасах приватні перевізники оголосили страйк, вимагаючи підвищення вартості проїзду до 5 гривень. Достатньої кількості тролейбусів в місті нині, на жаль, поки немає. А на вулиці досить холодно, люди мерзнуть, чекаючи комунального транспорту. Тому “батьківщинівці” вирішили простягнути нашим містянам руку допомоги і підвозити усіх бажаючих безкоштовно. Закликаємо і інших черкасців, які мають свій транспорт, підтримувати жителів міста і підвозити людей безкоштовно, – розповідає керівник обласного виборчого штабу ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін.

Попрацювати безкоштовно водієм на соціальній маршрутці погодився “батьківщинівець” Андрій Сопілков.

– Вирішили возити людей саме на Митницю , тому що у цей мікрорайон їздить менше тролейбусів, і місцевим жителям важко добиратися до центру. На прохання пасажирів відвіз людей і в Дахнівку, адже це теж віддалений район. Автобус наповнюється людьми швидко, хоча спочатку містяни ставилися з деякою насторогою – не звикли, щоб їм допомагали безкоштовно. Проте, коли дізнаються, що це соціальна ініціатива “батьківщинівців”, відповідають словами вдячності, – розповів він.

– Я дуже вдячна організаторам такого безкоштовного підвезення людей, зокрема депутату Юрію Тренкіну. Приємно, що є депутати, які роблять щось корисне для міста і для країни, а не лише обіцяють, – зазначає пасажирка соціальної маршрутки Людмила Лешукова.

“Батьківщинівці” стверджують: допомагатимуть стільки часу, скільки це буде потрібно для розв’язання транспортного колапсу у Черкасах.

Депутат міської ради Юрій Тренкін запустив безкошковний автобус для містян.

Опубліковано ПроГоловне Вівторок, 13 листопад 2018 р.

Опубліковано ПроГоловне Вівторок, 13 листопад 2018 р.

 

Залиште коментар