Черкащан запрошує на роботу японська компанія «Фуджікура»

Черкащан запрошує на роботу японська компанія «Фуджікура»

До Черкаського обласного центру зайнятості звернулось ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» (ЄДРПОУ 38964781) з проханням посприяти у підборі працівників, а саме операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок

Так, 23 листопада відбулася презентація японської компанії в Черкаському міському центрі зайнятості за участі 40 осіб, які перебувають на обліку як безробітні.

Про це порталу «Діловий регіон» повідомили  у Черкаському МЦЗ.

Підприємство гарантує легальне працевлаштування, стажування за кордоном, вчасну офіційну заробітну плату від 7 до 10 тис. грн. (протягом першого місяця роботи оклад 4 200 грн. + 3730 грн. бонус для початківців (при тимчасовому працевлаштуванні), 5200 грн. + преміальні (за умови постійного працевлаштування), пропонує пройти теоретичне та практичне навчання. Іногородні працівники забезпечуються проживанням у гуртожитках, а сімейні пари – у готелях; пільговим 2-разовим харчуванням            (6 грн.), безкоштовним перевезенням на підприємство та у зворотному напрямку.

Окрім цього, в компанії діє акція «Приведи друга». Особа, за сприяння якої буде працевлаштовані на підприємство інші працівники, за два місяці отримає 2000 грн. премії за кожного залученого працівника.

«Жодна компанія не має такої корпоративної єдності як Fujikura. На сьогодні, на наших двох заводах працює близько 3,5 тис. осіб при потужності, розрахованої до 6 тис. робочих місць. Враховуючи специфіку Західної України ми постійно відчуваємо кадровий голод, тому вирішено  залучати працівників з інших регіонів України», – зазначив В’ячеслав Денищук, рекрутер, спеціаліст по підбору персоналу «Фуджікура».

Крім того, протягом дня, представник даної фірми в індивідуальному порядку провів співбесіду близько з 20 особами безробітних.

Особи, котрі зацікавляться роботою в ТзОВ «Фуджікура» можуть звертатися до Черкаського міського центру зайнятості безпосередньо за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 330, зателефонувати: (0472) 372172 або безпосередньо у компанію за телефоном «гарячої лінії» 0 800 306 340.

Довідково:

Компанія Фуджікура («Fujikura») заснована в Японії 130 років тому та налічує понад 50 тис. працівників по всьому світу. Одним із напрямків діяльності компанія Фуджікура («Fujikura») є виготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників згідно японських стандартів якості.

 

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/yaponska-kompaniya-fudzhikura-zaproshuye-na-robotu-cherkashchan

Прочитайте ще:

Залиште коментар